LOSSLESS

Готовина при испорака и брза испорака

Оценка на клиентите:
4.7/5

LOSSLESS
КОНЕЧНО СОВРШЕНА КОСА СО ЕДЕН ПРОИЗВОД

Пробајте го новиот третман Made in Italy кој ги лекува сите видови оштетена коса, дури и најкршливите.

100% ПРИРОДНО

Неговата специфична и професионална формулација, со 10 природни активни состојки, го враќа сјајот, исхраната и мекоста на косата.

ADECUADO PARA TODO TIPO DE CABELLO

Долга, кратка, густа, фина, права, кадрава, оштетена и кршлива коса. Се отплеткува и го спречува разлетувањето.

ЕФИКАСНО И ХРАНТИВНО

Ја навлажнува, поправа и спречува фина, оштетена, кршлива или изгорена коса. Ја заштитува и бојата.

ЗДРАВА И Флексибилна КОСА ОД ПРВАТА АПЛИКАЦИЈА

Регенерира и се грижи за природен сјај. Конечно можете да се збогувате со расцепените врвови и слабата коса.

lOSSLESS

ВЕРУВАЈТЕ ВО ВАШИТЕ ОЧИ

ОГРАНИЧЕНА ПОНУДА ЗА САМО 2400 ДЕН

ШТО ЧЕКАШ?

Нарачајте веднаш и плаќајте готовина при испорака

почетна цена

4800 ден

LOSSLESS САМО ЗА 2400 ден

ПРЕМИУМ ИСХРАНА ЗА ВАШАТА КОСА

Lossless 100% природен производ и не содржи штетни хемиски адитиви за скалпот. Неговата формула е збогатена само со природни состојки кои се комбинираат за да и обезбедат на косата навлажнувачки и поправачки ефект, правејќи ја здрава и полна со живот.

ПРОБАЈ ГО СЕГА НОВИОТ ТРЕТМАН LOSSLESS КОЈ ЌЕ ЈА ПОДОБРИ ВАШАТА КОСА:

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ LOSSLESS?

Измијте ја косата и нанесете

Измијте ја косата со шампон; нанесете мала количина од Lossless

ЧЕШЕТЕ И ОСТАВИТЕ ДЕЛ

Исчешлајте ја косата за рамномерно да го распоредите производот. Оставете да делува само 5 минути.

ПЛАКНЕТЕ И СУШЕТЕ

Веднаш уживајте во посилна, поздрава и подисциплинирана коса.

КАКО МОЖАМ ДА НАРАЧАМ?

ПОПОЛНЕТЕ ГО ФОРМУЛАРОТ

Пополнете го формуларот на нашата веб-страница со вашите информации и изберете ја понудата што ја сакате од паѓачкото мени на формуларот.

БРЗ ИСПОРАКА

Производот ќе пристигне во вашиот дом за 48 часа без трошоци за испорака. Ќе добиете СМС со следење на пратката.

ПЛАТИ

Можете да платите директно на курир откако ќе го добиете пакетот.

ШТО МИСЛАТ ТИЕ КОИ ВЕЌЕ ГО ПРОБАЛЕ?

Maria S.
Leggi Tutto
Ако ја најдов оваа маска порано, ќе ми заштедише години на обид и залудно потрошени пари. Кондиционери, маски, масла, бабини очајни лекови за враќање на она што го расипале боите... Ми се допаѓа Lossless, ми се допаѓа и ми се допаѓа! Не ми ја тежи косата, мириса одлично и ја остава косата светла и после 3 дена без да ја измирам.
Sonia D.
Leggi Tutto
Направив белило за бојадисување на 14-ти ноември и оттогаш се пргави, суви и фини. Денес го користам 17 дена и толку се подобри... конечно... после толку можам да ги поправам како сакам. Лето не се плашам од тебе!

ИСКОРИСТЕТЕ ЈА ПОНУДАТА LOSSLESS ЗА САМО 2400 ДЕН НАМЕСТО 4800 ДЕН

ВОВЕДЕТЕ ПОДАТОЦИ
НАРАЧКА СО ГОТОВИНА НА ИСПОРАКА

ATENCIÓN: los productos recomendados en este sitio se venden en afiliación, por lo tanto, no somos el fabricante ni el vendedor oficial de todos los productos que puede encontrar en nuestro sitio. Por lo tanto, para cualquier solicitud de reembolso u otros problemas con los productos pedidos a través del sitio, siempre debe consultar al vendedor oficial. Sin embargo, estaremos disponibles para ayudarlo y apoyarlo.
Los productos se revisan con fines informativos: de ninguna manera es posible garantizar ciertos resultados, las posibilidades de éxito de cualquier resultado varían de un cliente a otro.
Este blog no es un periódico ya que se actualiza sin ninguna periodicidad. Por lo tanto, no puede ser considerado un producto editorial de conformidad con la ley n. 62 del 7.03.2001. Algunas imágenes y reseñas del blog se han encontrado en la web, si cree que pueden infringir sus derechos, háganoslo saber y se eliminarán de inmediato.