LOSSLESS

Para në dorëzim dhe dërgesë e shpejtë

Vlerësimi i klientit:
4.7/5

LOSSLESS FOLKËT PERFEKTE ME NJË PRODUKT

Isprobajte novi tretman Made in Italy koji liječi sve tipove oštećene kose, čak i onu najlomljiviju.

100% NATYRORE

Formulimi i tij specifik dhe profesional, me 10 përbërës aktivë natyralë, rikthen shkëlqimin, ushqimin dhe butësinë e flokëve.

I PËRSHTATSHËM PËR TË GJITHA LLOJET E FLOKËVE

Flokë të gjatë, të shkurtër, të trashë, të hollë, të drejtë, kaçurrelë, të dëmtuar dhe të brishtë. Zbërthehet dhe parandalon kërcitjen.

EFEKTIVE DHE USHQYERE

Hidraton, riparon dhe parandalon flokët e imët, të dëmtuar, të brishtë ose të djegur nga dielli. Gjithashtu mbron bojën.

FLOKË TË SHËNDETSHËM DHE FLEKSIBLË NGA APLIKIMI I PARË

Rigjeneron dhe ushqen shkëlqimin natyral. Më në fund mund t’i thoni lamtumirë majave të çara dhe flokëve të dobët.

LOSSLESS

BESONI SYVE TUAJ

OFERTË E KUFIZUAR PËR VETEM 4800 Lekë

ÇFARË PO PRIT?

Porosit tani dhe paguaj me para në dorëzim

çmimi fillestar

9600 LEKË

LOSSLESS VETËM PËR 4800 LEKË

USHQIM PREMIUM PËR FLOKËT TUAJ

Lossless është një produkt 100% natyral dhe nuk përmban aditivë kimikë të dëmshëm për lëkurën e kokës. Formula e tij është e pasuruar vetëm me përbërës natyralë që kombinohen për t’i dhënë flokëve një efekt hidratues dhe rigjenerues, duke e bërë atë të shëndetshëm dhe të gjallë.

PROVO TANI TRAJTIMIN E RI LOSSLESS QË DO TË RRITEN FLOKËT TUAJ:

SI TË PËRDORNI lossless?

LANI FLOKËT DHE APLIKONI

Lani flokët me shampo; aplikoni një sasi të vogël Lossless

KREHJENI DHE LËRE TË FUNKSIONOJË

Krehni flokët për të shpërndarë produktin në mënyrë të barabartë. Lëreni për vetëm 5 minuta.

Shpëlajeni dhe thajeni

Menjëherë shijoni flokë më të fortë, më të shëndetshëm dhe më të disiplinuar.

SI MUND TË BËJ NJË POROSI?

PLOTËSONI FORMULARIN

Ispunite obrazac na našoj web stranici sa svojim podacima i iz padajućeg izbornika na obrascu odaberite ponudu koju želite.

DORËZIM I SHPEJTË

Produkti do të arrijë në shtëpinë tuaj brenda 48 orëve pa kosto transporti. Do të merrni një SMS me përcjelljen e dërgesës.

TE PAGUASH

Ju mund ta paguani korrierin direkt pasi të merrni paketën.

ÇFARË MENDOJNË ATA QË E KANË PROVUAR TASHMË?

Maria S.
Leggi Tutto
Nëse do ta kisha gjetur këtë maskë më herët, do të më kishte kursyer vite përpjekjesh dhe do të kishte humbur para. Kondicionerë, maska, vajra, ilaçe të dëshpëruara të gjyshes për të rikthyer atë që ngjyrat kanë shkatërruar... I love Lossless, e dua dhe e dua! Nuk i rëndon flokët, ka erë të mrekullueshme dhe i lë flokët të shndritshëm edhe pas 3 ditësh pa i larë.
Sonia D.
Leggi Tutto
Bëra një zbardhues për t'i ngjyrosur më 14 nëntor dhe ato kanë qenë të dredhura, të thata dhe të këndshme që atëherë. Sot kam 17 dite qe e perdor dhe eshte permiresuar aq shume...me ne fund...pas kaq mund t'i rregulloj sa te dua. Vere, nuk kam frike prej teje!

SHFRYTËZONI OFERTËN lossless VETËM PËR 4800 LEKË çmimi fillestar​ 9600 LEKË​

FUT TË DHËNAT
POROSI ME KOLLEKSION

KUJDES: produktet e rekomanduara në këto faqe shiten në një mënyrë filiale, prandaj ne nuk jemi prodhuesi ose shitësi zyrtar i të gjitha produkteve që mund të gjeni në faqet tona. Prandaj, për çdo kërkesë për rimbursim ose probleme të tjera me produktet e porositura përmes faqes, gjithmonë duhet të kontaktoni shitësin zyrtar. Megjithatë, ne do të jemi në dispozicionin tuaj për ndihmë dhe mbështetje. Produktet rishikohen për qëllime informative: rezultatet specifike nuk mund të garantohen në asnjë mënyrë, shanset e suksesit të çdo rezultati do të ndryshojnë nga klienti në klient.

Ky blog nuk është gazetë pasi përditësohet pa periodicitet. Prandaj nuk mund të konsiderohet produkt editorial në përputhje me ligjin nr. 62, datë 7.3.2001. Disa imazhe dhe komente të blogut u gjetën në ueb, nëse mendoni se ato mund të shkelin të drejtat tuaja, ju lutemi na njoftoni dhe ato do të hiqen menjëherë.